Atbalstītāji

ATLAS | Unmanned Aerial Systems

ATLAS is the leading aerospace company specializing in the design and manufacture of autonomous Unmanned Aerial Systems (UAS) for security organizations, first responders and search-and-rescue missions.

AtlasPRO, small & multi-rotor drone, enables fully and semi-autonomous missions with a high endurance of 50 minutes of flight time and a range of 10 km.

Sabiedrības integrācijas fonda mērķis ir finansiāli atbalstīt un veicināt sabiedrības integrāciju.

SIF atbalsta arī publiskā un nevalstiskā sektora attīstības programmu un projektu īstenošanu. SIF īsteno valsts budžeta, Eiropas Savienības politiku instrumentu un ārvalstu finanšu palīdzības finansētās programmas.

YEInternational – RS kataloga pārstāvji.

Uzņēmums ar vairāk kā 20 gadu pieredzi elektronikas, automātikas, IT, mērīšanas instrumentu un tehnikas piederumu izplatīšanā atbalsta BEZVESTS.LV ar FLIR produkcijas termokamerām kas palīdz pazudušo cilvēku meklēšanā. Pazuduša cilvēka meklēšanas laikā šīs kameras ļauj ieraudzīt cilvēku diennakts tumšajā laikā uztverot ķermeņa izdalīto siltumu.

Uzņēmums "Eprons ROV" ražo sērijas un speciālus pasūtītus zemūdens talvādības aparātus (remotely operated vehicles - ROV).

Zemūdens Tehniskie Darbi - SIA "EPRONS" veic iekšzemes/piekrastes un atklātas jūras komerciālo ūdenslīdēju pakalpojumus līdz 50 metru dziļumam, nodrošina pakalpojumus ar zemūdens tālvadības aparātu ( ZTA ) palīdzību līdz 400 metru dziļumam, kā arī augstās kvalitātes zemūdens skenēšanas servisu.

Turklāt Bajtel.LV ir tirgus daļas līderis Baltijas valstu auto navigācijas iekārtu izplatīšanā

BEZVESTS.LV suņi, kas piedalās pazudušo cilvēku meklēšanā ir saņēmuši vērtīgu dāvanu no Firmas Garmin pārstāvjiem Latvijā Garmin Latvia – divas kaklasiksnas ar GPS Alpha 100/T5 . Pazuduša cilvēka meklēšanas laikā šīs kaklasiksnas ļauj suņa saimniekam no bāzes vietas precīzi noteikt suņa atrašanās vietu. Izsakām pateicību mūsu sponsoriem par viņu lielo ieguldījumu tik svarīgajā bezvēsts pazudušo cilvēku meklēšanas lietā!

Latvijas Mobilais Telefons | LMT

Latvijas Mobilais Telefons, LMT — Mobilo telekomunikāciju pakalpojumi un mobilais internets, tarifu plāni un jaunākie telefoni, kā arī plašākais 3G un 4G pārklājums Latvijā. Pievienojies!

Bite | Bite Latvija – klientiem vienmēr draudzīgais mobilo sakaru operators!

Bite piedzima 2005. gadā. Šķiet, ka tas ir nesen, bet telekomunikāciju tirgū šis ir bijis galvu reibinošas attīstības laiks. Un mēs esam daļa no tās. Bite ienāca Latvijas telekomunikāciju tirgū ar mērķi piedāvāt kvalitatīvus un cilvēkiem saprotamus pakalpojumus.

Nano.lv

Hostings, mājas lapu uzturēšana, virtuālie serveri, domēnu reģistrācija, serveru izvietošana un serveru noma Latvijā Datu centrs.

Missing Children Europe

Pazudušie Eiropas bērni (Missing Children Europe) ir Eiropas federācija pazudušiem un seksuāli izmantotiem bērniem. Federācija pārstāv 28 nevalstiskās organizācijas (NVO), kas darbojas 19 dalībvalstīs Eiropas Savienībā un Šveicē. Katra no šīm organizācijām ir aktīva vietējā līmenī, gadījumos, kad bērns ir pazudis un / vai seksuāli izmantots , tai skaitā veic profilakses pasākumus un sniedz atbalstu cietušajiem.

Daphne

Ar Eiropas Union atbalstu Daphne programmai ir īpašs mērķis sekmēt vardarbības novēršanu un cīņu pret visiem vardarbības veidiem, kas rodas valstī vai privātā sfērā attiecībā pret bērniem, jauniešiem un sievietēm, tai skaitā seksuālu izmantošanu un cilvēku tirdzniecību, veicot preventīvus pasākumus un nodrošinot atbalstu un aizsardzību cietušajiem un riska grupām.

Missing Persons' Families Support Centre - MPFSC

Missing Persons' Families Support Centre (MPFSC) is a non-governmental association, established in 1996 by relatives and parents of missing people. We follow the Constitution of the Republic of Lithuania, the Law of Public Organizations of the Republic of Lithuania, other laws, Government Decisions of the Republic of Lithuania, legal acts, and the statute of Missing Persons‘ Families Support Center.

AS “Latvijas Gāze”

AS “Latvijas Gāze” vēsture Latvijā aizsākās 1862. gadā, kad galvaspilsētā Rīgā tika atvērta mākslīgās gāzes fabrika. Un kopš 1962. gada ir vienīgais dabasgāzes pārvades, uzglabāšanas, sadales un realizācijas operators Latvijā. Uzņēmums nodrošina dabasgāzes piegādi 443 000 klientiem mūsu valstī.

SIA "LOKS"

SIA LOKS ir viena no vadošajām kompānijām Latvijas tirgū, kura darbojas apsardzes sistēmu pārdošanas jomā kopš 1992. gada 14. maija. Galvenais un vienīgais SIA LOKS darbības virziens ir speciālas aparatūras pārdošana, kas dod iespēju piedāvāt mūsu klientiem maksimāli izdevīgus sadarbības nosacījumus.

Uzņēmums „Metkon”

Uzņēmums „Metkon”, realizējot savu darbību – kvalitatīvas un funkcionālas metāla produkcijas izgatavošana laikā, kā arī metāla apstrādes pakalpojumu piedāvāšana, cenšas pastāvīgi uzlabot sava darba kvalitāti, kas orientēta uz visu Klienta noteikto un paredzamo prasību izpildi.

Raidījums „KRIMINAL – INFORM”

Pirmo reizi valsts televīzijā raidījums „KRIMINAL – INFORM” sevi pieteica 1992.gada 20.aprīlī. „KRIMINAL – INFORM” devīze skan – tā ir programma par Jūsu drošību un Jūsu drošībai! Tieši tāpēc visus šos gadus, par savu galveno mērķi un uzdevumu uzskatām aktuālu profilaktisko materiālu sagatavošanu par izplatītākajiem noziedzības veidiem, sniedzot padomus, kā pasargāt sevi un īpašumu no dažāda veida ļaundariem.

AS „Latvijas valsts meži”

AS „Latvijas valsts meži” (LVM) darbības mērķis ir īstenot valsts meža īpašuma pārvaldīšanu un tādu valsts meža apsaimniekošanu, kas nodrošina valsts meža vērtības saglabāšanu, vairošanu un ienākumus meža īpašniekam — valstij. Uzņēmums, plānojot savu darbību, apzinās dažādās ieinteresētās puses, kuru priekšā uzņēmums ir atbildīgs katrā solī – uzņēmuma darbiniekus, klientus, īpašnieku, pašvaldības, biznesa partnerus un visu Latvijas sabiedrību.