Mūsu kinologi

Organizācijā Bezvests.lv darbojas arī kinoloģiskā grupa, kas apvieno cilvēkus, domubiedrus un profesionāļus, kuru mērķis ir sniegt palīdzību cilvēku meklēšanā bez atlīdzības. Vieni no galvenajiem grupas dalībniekiem ir suņi, kas tiek profesionāli sagatavoti darbam meklēšanas – glābšanas dienestā.

Grupas apmācības un treniņi notiek reālām dzīves situācijām pietuvinātos apstākļos – meža teritorijā, lauku apvidū vai pamestās ēkās, neatkarīgi no gadalaika, laika apstākļiem vai diennakts stundas. Visi grupas dalībnieki piedalās arī ilgstošos izbraukuma treniņos, Tāpēc dažas no vērtīgākajām brīvprātīgā – suņa saimnieka, kinologa īpašībām ir aktīvi reaģēt uz situāciju un būt mobilam.

Viens no svarīgākajiem un unikālākajiem grupas dalībnieka – suņa darba instrumentiem ir viņa oža. Ar šī unikālā instrumenta palīdzību suns spēj atrast mežā, gruvešos, pamestās ēkās vai citās neapdzīvotās vietās pazudušu cilvēku.

Mūsu suņi, galvenokārt, ir mūsu mājas mīluļi, dažādu šķirņu, dažādu vecumu un dažādu sagatavotības līmeņu suņi, kuri pateicoties savu saimnieku aktivitātei nepārtraukti pilnveido savu pieredzi un prasmi meklēšanas darbā.

Ja Tev patīk tas, ko darām mēs, ja tev ir suns un tu vēlies pamēģināt savus spēkus suņa apmācībā cilvēku meklēšanai, tad nāc un mācīsimies kopā!